Справжня причина алергії .


Справжня причина алергії .
В останні кілька років у Росії частота алергічних захворювань у дітей значно зросла. Вже майже кожному третьому малюкові ставлять у перші роки життя діагноз атопічний дерматит, або, як кажуть обивателі, діатез. Схвильовані батьки вибирають з особливою ретельністю одяг для малюка, спеціальні порошки, щоб цей одяг прати, відправляють в село до бабусі ні в чому не повинну кішку і гірко нарікають, що у порівнянні з їх власним дитинством сучасні діти стали набагато слабшими і болісніше. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі истинная причина аллергии.
Діти не стали слабшими, змінилися їх життєві умови. Невід’ємною їх частиною стала побутова хімія, яка в останні роки розвивається і поширюється величезними темпами. Слабка імунна система маленької дитини просто не встигає пристосуватися до агресивних факторів, які його оточують всюди – навіть в тих місцях, про які ми не замислюємося.
Наприклад, засоби для миття посуду – безумовно, ефективні, «змиваючі жир в один дотик», «знищують мікроби і віруси», але перенасичені небезпечними алергенами: віддушками, активними миючими компонентами, фосфатами, барвниками.