Воск depileve

Воск depileve

Воск depileveDepileve (Депилив) — це професійна система депіляції + парафінотерапія. Використовується в 87 країнах, 40 років.

Асортимент Профкосметика для депіляції і парафінотерапії Депилив:

повний набір різноманітних восків: воски на базі соснової смоли, біополімерні гіпоалергенні воски, гарячі і низькотемпературні воски, воски плівкові і т.д.
засоби перед і пост депіляційним догляду;
лінійка для парафінотерапії (самі парафіни і супутні засоби).
Продукція супроводжується сертифікатами якості ISO9001 і GMP. Всі активні діючі інгредієнти розробляються в своїх науково-дослідних лабораторіях, а сировину для натуральних восків (соснова смола) проводиться на плантаціях компанії в Бразилії.

Теплі жиророзчинні воски на основі натуральної смоли в банках і картриджах
Саме воск депилив забезпечує ефективне видалення волосся і мінімальне травмуючий дію на шкіру, ці якості чудово поєднуються з низькою температурою плавлення і мінімальним часом підготовки воску до роботи.

Теплі гіпоалергенні воски на основі полімерної смоли в картриджах, серія NG
Не містять натуральної смоли.
Гіпоалергенні теплі воски серії NG розроблені спеціально для чутливої і гіперчутливої шкіри, для клієнтів з алергією на соснову смолу. Біополімери, що входять до складу воску, забезпечують чудову пластичність, тонке нанесення, мінімальний витрата і чудове видалення небажаного волосся.